O firmie

GŁÓWNE CELE

Chcąc utrzymać i systematycznie doskonalić wysoką jakość oferowanych usług i produktów stawiamy sobie następujące cele:

  • Etyka i uczciwościPrzestrzeganie w codziennych działaniach zasad etyki i uczciwości prowadzonego biznesu.
  • Najnowsza technologiaOferowanie najnowocześniejszych technologicznie, systematycznie rozwijanych i udoskonalonych produktów marki Castrol
  • Wykwalifikowana kadraZachęcanie pracowników i tworzenie im warunków do kształcenia, podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Zaufanie KlientówStałe zwiększanie zaufania Klientów do rzetelności naszej firmy
  • Doskonalenie jakościAngażowanie wszystkich pracowników oraz kierownictwa w doskonalenie jakości na każdym poziomie organizacyjnym
  • Wartości ONICO OIL S.A.Respektowanie w codziennej praktyce wartości ONICO OIL S.A. jakimi są: zaangażowanie, profesjonalizm, zaufanie, lojalność, transparentność w codziennej pracy oraz integracja wewnętrzna i wysoka kultura organizacji
o-firmie-1
o-firmie-2

Satysfakcja i zadowolenie naszych Klientów, a przede wszystkim tworzenie długofalowych strategii współpracy jest dla nas najlepszą rekomendacją warunkującą rozwój ONICO OIL S.A. oraz satysfakcję jej pracowników.

 

Deklarujemy pełne zaangażowanie oraz zapewnienie zasobów dla realizacji powyższych celów oraz stałe doskonalenie działalności Firmy zgodnie z wymaganiami międzynarodowej Normy ISO 9001.

 

Najwyższy standard i jakoś oferowanych przez ONICO OIL S.A. usług i produktów to dla Nas priorytet. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego produkty Castrol?

Bo jakość jest dla Nas najważniejsza

Odpowiedź na to pytanie jest prosta! Przede wszystkim dlatego, że Castrol to najwyższa jakość sama w sobie. Po co zawracać sobie głowę innymi produktami skoro najlepszy jest w Twoim zasięgu.
Nie bez powodu Castrol jest światowym liderem w dziedzinie środków smarowniczych dla przemysłu. Doświadczenie i wiedza sprawia, że każdy produkt jest indywidualnie dobrany do rodzaju technologii smarowania.

Screenshot_1
Niezawodność w trudnym środowisku

Dzięki olejom Castrol wszystkie urządzenia będą działały niezawodnie nawet w najbardziej trudnym i niesprzyjającym środowisku, pozwalając jednocześnie zachować większą efektywność produkcji.

Najważniejsza jest jakość

Castrol przywiązuje ogromną wagę do jakości oraz stabilności Państwa procesów technologicznych, dlatego też rozwinął szeroką gamę specjalistycznych produktów: olejów, smarów, past Aby spełnić najwyższe wymogi i standardy Klientów Castrol oferuje swoją pomoc, wiedzę i doświadczenie w ich aplikacji w różnych gałęziach przemysłu.

Redukcja kosztów produkcji

Nasze produkty pozwalają uzyskać wyższą jakość, produktywność oraz redukcję ogólnych kosztów produkcji, a także poprawę bezpieczeństwa pracy.

Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa jest dla Nas niezmiernie ważna. Dlatego w celu zapewnienia wsparcia zapewniamy środki serwisowe: antypienne, antykorozyjne, powierzchniowo-czynne czy czyszczące, które to indywidualnie dobiorą Państwu nasi wykwalifikowani inżynierowie sprzedaży.

Postaw na oleje Castrol

Dla swojego przemysłu i jego dobrego funkcjonowania postaw na oleje Castrol. To najlepszy wybór, dzięki niemu Twój biznes będzie się rozwijał i produkcja będzie na najwyższym poziomie. Żywotność i sprawne działanie Twoich maszyn to dla produktów Castrol priorytet.

Dobra kooperacja, obsługa i dostawy zawsze na czas

ONICO OIL S.A. ambasador produktów przemysłowych Castrol na Polskę

ONICO OIL S.A. zostało wybrane przez BP EUROPA SE głównym ambasadorem olejów przemysłowych na Polskę. Zależy nam na kompleksowej obsłudze Państwa biznesu. Pragniemy, żeby osiągnęli Państwo jak najlepsze rezultaty w procesie wytwarzania produktów.

 

Chcemy wesprzeć Państwa działania od początku do końca. Nasz zespół posiada wysokie kompetencje doradcze. Przedstawiciele, którzy działają w każdym regionie Polski, to wysokokwalifikowani inżynierowie, którzy profesjonalnie dobiorą optymalny produkt do Twoich maszyn, doradzą co dla nich najlepsze, zajmą się jego serwisowaniem i sprawdzaniem działania na poszczególnym etapie jego eksploatacji. Dbamy też o dokładne badania laboratoryjne naszych olejów przemysłowych, żeby ich działanie optymalnie wspomagało maszyny. Sprzedaż nie jest dla Nas priorytetem. Priorytetem dla Nas jest kompleksowa obsługa i zadowolenie Naszych Klientów.

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.”

Henry Ford

Onico Oil S.A. wdrożyło ISO 9001:2015 – system zarządzania jakością w organizacji

Onico Oil S.A. – ISO 9001:2015

Onico Oil S.A. otrzymało certyfikat ISO 9001:2015, który potwierdza, że system zarządzania organizacji został oceniony i spełnia wymagania normy. System zarządzania obejmuje: prowadzenie działań handlowych, sprzedaży oraz zarządzania dystrybucją olejów Castrol.

Onico Oil S.A. - ISO 9001:2015system zarządzania jakością w organizacji

Do głównych wymagań normy ISO 9001 należą m.in.: wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobu, dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenia klienta, wyrobów, procesów).

Onico Oil S.A. - ISO 9001:2015system zarządzania jakością w organizacji

Wszystkie te wymagania i normy całkowicie spełnia Onico Oil S.A.

Onico Oil S.A. - ISO 9001:2015system zarządzania jakością w organizacji

ISO 9001:2015

ONICO OIL S.A.

Do głównych wymagań normy ISO 9001 należą m.in.: wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobu, dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenia klienta, wyrobów, procesów).

Wszystkie te wymagania i normy całkowicie spełnia Onico Oil S.A.

Certyfikat OnicoOil SA

Nasi inżynierowie sprzedaży

serwisują, doradzają, robią badania i są stałym wsparciem posprzedażowym produktów przemysłowych.